LOT 39:
€500 - €1,500
Buyer's Premium: 28%
ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) en REINIER LUCASSEN (1939 - ) - "Untitled" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan "IDEE E. ELIAS" , getiteld en gedateerd OOSTENDE '82 - 50 x 50 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique