LOT 48:
€1,000 - €1,500
Buyer's Premium: 28%
ALICE FREY (1895 - 1981) - "Zeemeermin met vissen" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1966 - 80 x 70 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique