LOT 18:
€100 - €200
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Gerard Wiegman (1875-1964) “Bedrijvigheid in de haven”, gesigneerd r.o. (Gaatje in het doek, linker bovenhoek) Olieverf op doek, 42 x 61 cm.