LOT 33:
€100 - €200
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Jan Carbaat (1866-1925) ‘Stilleven met aardewerk’, gesigneerd ‘J. Carbaat’ r.o. Olieverf op board, 36, 2 x 52,9 cm