LOT 35:
€200 - €400
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Hollandse eeuw, 20ste eeuw 'Hollands landschap met molens en ondergaande zon', gesigneerd ‘J.vWijngaarden Jr’ l.o., wellicht een pseudoniem. Olieverf op doek, 38 x 63 cm.