LOT 50:
€100 - €200
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Jan Harm Weyns (1864-1945) ‘Stilleven met bierpul, sigaar en tinnen papkom’, gesigneerd ‘J.H. Weijns’ r.o. Olieverf op paneel, 25,4 x 18,5 cm