LOT 1149:
€200 - €400
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Een houten polychroom beschilderd fetisjmasker. Met rode, witte en zwarte verf beschilderd. Beplakt met veren en met ingeslagen spijkers. In de vorm van een hoofdfiguur. Vermoedelijk bedoeld voor de toeristische markt. Afrika, 20e eeuw. Hoogte 57 cm.