LOT 1178:
25
€50 - €100
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Drie aardewerken tegels met diverse voorstellingen. Wo, één 17e eeuwse tegel met een beer afgebeeld, daarbij twee tegels, één accoladetegel met in het midden een hoornblazer afgebeeld en een ingelijste bloempottegel, 17e eeuw en later. afm.: ca. 13x13 cm.